28.06 23:50Как звезды любят показывать средний палец... (ФОТО)[УКРАИНСКИЙ МУЗЫКАЛЬНЫЙ ПОРТАЛ]
28.06 17:22Лучшим фильмом ММКФ стала драма "Проще простого"[Film.Ru]
28.06 16:51Приз ММКФ за режиссуру достался автору нео-нуара "Дзифт"[Film.Ru]
28.06 16:36На ММКФ вручен приз лучшему фильму "Перспектив"[Film.Ru]
28.06 13:23ММКФ объявил первых победителей[Film.Ru]
27.06 19:29Эротическая фотосессия Виталия Козловского на пляже[УКРАИНСКИЙ МУЗЫКАЛЬНЫЙ ПОРТАЛ]
27.06 18:15«Евровидение - 2009», скорее всего, пройдет в Москве[УКРАИНСКИЙ МУЗЫКАЛЬНЫЙ ПОРТАЛ]
27.06 18:12Киркоров рассказал правду о трагедии Лорак[УКРАИНСКИЙ МУЗЫКАЛЬНЫЙ ПОРТАЛ]
27.06 17:43«Фабрик звезд» больше не будет[УКРАИНСКИЙ МУЗЫКАЛЬНЫЙ ПОРТАЛ]
27.06 17:40Эдита Пьеха не собирается уходить на покой[УКРАИНСКИЙ МУЗЫКАЛЬНЫЙ ПОРТАЛ]
Лучшие автора конкурса
Самая лучшая халява - это:
Результат
Архив

Главная / Украинские Рефераты / Архітектура / Миколаївський костьол у Києві - пам'ятник готичної архітектури


Миколаївський костьол у Києві - пам'ятник готичної архітектури - Архітектура - Скачать бесплатно


Будівництво Миколаївського костьолу була закінчені в 1909 р. по конкурсному проекті архітектора С.В.Валовського. Розробка проекту і будівництво здійснювалися під керівництвом відомого Київського архітектора В.В.Городецького. Тривало будівництво 10 років(1899-1909)

Архітектор В.В.Городецький народився на Україні, закінчив Петербурзьку академію мистецтв зі срібною медаллю. Його роботи були відзначені сміливістю інженерних рішень, використанням самих останніх досягнень науки і техніки. Для будівництва костьолу В.В.Городецький застосував новий для того часу будівельний матеріал - залізобетон. Миколаївський костьол - одне з найкрасивіших споруджень ХХ століття - побудований у стилізованих готичних формах з високими стрілчастими шпилями, відрізняється стрункими пропорціями, легкістю, ясністю композиційної структури. Серед кращих споруджень архітектора В.В. Городецького в Києві, крім костьолу, - будинку Державного музею українського образотворчого мистецтва, Караїмська кенаса (тепер - Будинок Актора) і його власний особняк (будинок з "химерами").

У 1909 р. костьол був освячений, хоча спорудження не було добудовано.

Після 1917 р. костьол закрили. У 30-ті роки використовували як складське приміщення, пізніше тут знаходився архів.

Під час Великої вітчизняної Війни будинок був значно зруйнований.

У грудні 1978 р. було прийняте рішення Ради Міністрів УРСР про створення в Києві Республіканського будинку органної і камерної музики Міністерства Культури УРСР і переустаткуванні для його концертного залу приміщення колишнього Миколаївського костьолу. Розміщення концертного залу в приміщенні колишнього костьолу вимагало проведення великої кількості робіт, необхідних для його функціонування в новій якості. Одночасно з реставрацією (автор проекту О.Граужис) проводилася і часткова реконструкція (автор проекту И.Тукалевський).

Особлива увага приділялася естетичному оформленню і створенню комфортних умов залу. Для оформлення інтер'єрів Удома були виготовлені в Прибалтиці кольорові вітражі, на Львівській меблевій фабриці - м'які стилізовані меблі, у Ківерцях Івано-Франківської області - високоякісний паркет.

Спеціально для концертного залу майстрами фірми "Ригер-Клосс" (м. Крнов, Чехословаччина) був сконструйований великий концертний орган. При конструюванні органа майстри намагалися наблизити його зовнішній вигляд до архітектурного стилю костьолу, що об'єднало унікальну архітектуру з унікальним інструментом.Назад
 


Новые поступления

Украинский Зеленый Портал Рефератик создан с целью поуляризации украинской культуры и облегчения поиска учебных материалов для украинских школьников, а также студентов и аспирантов украинских ВУЗов. Все материалы, опубликованные на сайте взяты из открытых источников. Однако, следует помнить, что тексты, опубликованных работ в первую очередь принадлежат их авторам. Используя материалы, размещенные на сайте, пожалуйста, давайте ссылку на название публикации и ее автора.

401699789 (заказ работ)
© il.lusion,2007г.
Карта сайта
  
  
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Союз образовательных сайтов